Chyžná v hoteli GOLFER*** Kremnica - doobedná smena

22.08.2019 FLOREN, a.s.
Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Žiar nad Hronom
Kremnica
J.Horvátha 910/50
96701

Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Chyžná
Ponúkaný plat (základná mzda): 550 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Hotelové služby pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov zdarma,
- ubytovanie pre zamestnancov grátis,
- zamestnanecká strava vo francúzskej reštaurácií Ile de Ré,
- osobný ako i pracovný rast,
- doobedňajší pracovný čas,
- celosezónna práca,
- iba denné zmeny.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
550 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
31. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
31. 7. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaUbytovanie, cestovný ruch a hazard

Náplň (druh) práce
Spoločnosť prevádzkuje hotel GOLFER*** v Kremnici, priamo nad kúpaliskom.
- upratovanie spoločenských priestorov,
- upratovanie izieb a kúpeľní,
- upratovanie seminárnych miestností, chodieb, schodiska
- žehlenie obrusov,
- upratovanie bazéna, biliardu, priestorov na cvičenie,
- výpomoc pri výzdobe hotela,
- výpomoc pri prípravách eventov pre firmy.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Stručná charakteristika spoločnosti:
Hotel GOLFER*** sa nachádza neďaleko starobylého a baníckeho centra mesta Kremnice priamo nad kúpaliskom. Hotel sa nachádza v krásnej prírode Kremnických vrchov, v tichom prostredí, dosť ďaleko od ruchu, ale len kúsok od centra. Hotel poskytuje ubytovanie v 26 dvojlôžkových izbách, 4 jednolôžkových a 4 apartmánoch s celkovou kapacitou 88 osôb. V hoteli sa nachádza francúzska reštaurácia Ile de Ré, ktorá ponúka slovenské a francúzske špeciality. V hoteli sa ďalej nachádza krytý bazén, infrasauna, sauna, golfový simulátor, masáže, biliard, stolný tenis, šípky, fitness, 3 seminárne miestnosti s max kapacitou 120 osôb. Dominantou hotela je vežička. Zameriavame sa tak na individuálnu klientelu, rodiny s deťmi, obchodných cestujúcich ako aj na organizovanie eventov, teambuildingov, školení, výročných akcii a svadby.
Hotel GOLFER*** sa podiela na organizácii Kremnických gagov - festivalu humoru a satiry a každý rok víta významné slovenské osobnosti, hercov, zabávačov a pod. Priamo pod hotelom sa nachádza termálne kúpalisko s liečivou vodou, ktoré počas letných mesiacov slúži našim hosťom. Sme rodinný hotel s osobným prístupom k hosťovi, s mladým kolektívom a domáckou atmosférou.

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • iniciatívnosť
  • trpezlivosť
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

FLOREN, a.s.
96701 Kremnica
Slovensko
Tel: +421907809500