Využi šancu, pracuj v Nitre ! Operátor výroby - výroba LCD (mzda až 970€)

20.09.2020 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Nitriansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,66 EUR/hod.
základná mzda( v hrubom) 4,66€, po odpracovaní 3 mesiacov 5,14€
variabilná zložka :dochádzkový + výkonnostný bonus do výšky 160€ v hrubom
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

nenáročná práca v klimatizovaných priestoroch
výroba LCD
skrutkovanie
balenie
zásobovanie liniek
8h na 2 h zmeny / ranná a poobedná
v silnej sezóne aj nočná zmena( september-december)
dve prestávky ( 30 a 10 minútová)
možnosť nadčasov

Iné výhody:

zabezpečené ubytovanie (za 1€/deň)
doprava do práce zabezpečená zdarma z ubytovne na pracovisko a späť
príspevok na závodné stravovanie
možnosť týždennej zálohy

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis na uvedenú adresu.
Bližšie informácie v pracovné dni od 8.00 do 16.00h na telefónnom čísle: 0911828203.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Zručnosť
Precíznosť
Samostatnosť
Zodpovednosť

Nutný osobný pohovor na pobočke, písomné testy, testy zručnosti