Prípravár/rozpočtár (Ref. č.: PR/021670)

21.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo; Prípravár stavieb, Rozpočtár, kalkulant
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1100 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Zodpovednosť za prípravu a kompletizáciu rozpočtov a cenových ponúk
* Spolupráca a podpora obchodného a technického oddelenia
* Sledovanie finančnej realizácie projektov
* Tvorba časového harmonogramu prác
* Príprava analýz dopytov a objednávok, reporting

Iné výhody:

* Budú prezentované pri osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

* SŠ / VŠ stavebného zamerania
* Analytické myslenie, zmysel pre detail,
* Prehľad v oblasti kalkulácii, spracovania cenových ponúk a rozpočtov v stavebníctve