Predavač - Kvetinár

06.09.2019 Viktor Hrobák

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Tesco - Dolný Kubín
Slovenská republika; Žilinský kraj; okres Dolný Kubín; Dolný Kubín
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Obchodník, predajca, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 576 EUR
Finančné ohodnotenie záleží od skúseností a šikovnosti uchádzača.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, polovičný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracujte v atraktívnom prostredí kvetinárstva VICTOR s dlhoročnou tradíciou. Vašou úlohou je starostlivosť o kvety, zodpovednosť za zverené finančné prostriedky v kase, tovar, zabezpečenie čistoty predajne a predaj tovaru. Pracovný čas je nerovnomerný na základe 12 h zmien, práca aj počas víkendov s príplatkami

Iné výhody:

Odmeny za predaj tovaru, kompletné hradené školenie zamestnávateľom vo floristickej škole, príplatky za sviatky/víkendy, zamestnanecké zľavy a gastro lístky

Bližšie informácie získate telefonicky a na osobnom pohovore

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

komunikatívnosť, základné znalosti s PC a pokladňou, vzťah ku kvetom, prax v aranžovaní a viazaní kytíc výhodou