Pracovníčka do práčovne / HEINFELS

16.09.2019 HOGO GMBH
Miesto práce: HEINFELS - krasne Tirolsko, kam druhy chodia na dovolenky
Rakúsko
Typ pracovnej ponuky: Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1750 - 2100 EUR
plat uvedeny v brutto
nadcasy pridu ku mzde
ubytovanie hradime
Termín nástupu do práce: od 16.9.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 30.10.2019
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Aktualne mame volne dve miesta pre sikovne zaujemkyne so silou v ruckach a chutou pracovat. Praca je v hotelovej pracovni / priprava hoteloveho pradla, manglovanie, balenie na expediciu...
Ocakavame kandidatov/tky s nemcinou aspon na ciastocnej urovni porozumenie.
Ockavame kandidata, ktory nam nastupi do prace....
AUTO je pre vas plus
Normalny prac. cas s nadcasmi
netto plat od 1300 - plus nadcasy / ubytovanie hradime

Iné výhody:

sme rakuska firma
poplatky neplatite
nastup od 5.8 mozny

Informácie pre uchádzača:

nevahajte a dajte o sebe vediet este dnes

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme personalna spolocnost s 11.rocnou posobnostou na rakuskom pracovnom trhu. Zamestnavame. Hladame novych pracovnik, ktori sa dohovoria nemecky
Pracovne ponuky mame z oblasti stavebnictva, strojarstva, tak ako logistiky. Najdete pozicie aj pre vysokoskolakov /s komunikativnou nemcinou.
U staveb. poziciach akceptujeme dohovorenia sa po nemecky z dvoch u jedneho
Zivotopis posielajte len v nemeckom jazyku
Ubytovanie hradime v plnej vyske
Zalohy su mozne priamo na Vas ucet

Adresa:

HOGO GMBH
Wallerer Straße 49
Wels
Rakúsko

Kontaktné údaje:

Martina Daransky
Wallerer Straße 49, Wels, 4600, Rakúsko
Tel: 004366488944162