Hotelová Chyžná

21.07.2020 TATRA TRADING INTERNATIONAL s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Stará Lesná 178, Hotel Horizont
okres Kežmarok, okres Levoča, okres Poprad, okres Spišská Nová Ves, okres Stará Ľubovňa
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Chyžná
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 - 650 EUR
Uvedená mzda je v sume brutto. Finálne závisí aj od odpracovaných príplatkových dní. V čistom je to cca 580€.
Termín nástupu do práce: 0000-00-00 do 21.7.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 31.12.2020
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Na tejto pozícii budete niesť zodpovednosť za upratovanie izieb na základe stanovených štandardov spoločnosti. Chyžné v našom hoteli majú na starosti upratovanie izieb na základe prideleného rozpisu podľa aktuálnej obsadenosti. Pracuje sa na 1 zmenu - rannú od 08:00 - 16:30. V tomto čase je zabezpečený pravidelný firemný transfer z Popradu do Starej Lesnej a späť. Iné trasy nezabezpečujeme.

Iné výhody:

Práca v stabilnej spoločnosti so zahraničným zázemím. Poskytnutie pracovného oblečenia po ukončení skúšobnej lehoty, príspevok na stravu, strava poskytovaná priamo v hoteli a rôzne ďalšie benefity.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- ochota učiť sa
- silná orientácia na zákazníka
- prívetivé a ochotné správanie, príjemné vystupovanie
- zmysel pre poriadok a precíznosť
- čistý výpis z registra trestov