Development-Operation Specialist (Ref. č.: PR/021672)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

* Baví Ťa rozvoj a údržba pre aplikácie? Ak si DevOps špecialista so zameraním na Docker, tak neváhaj a reaguj!
* Tvojou náplňou práce bude:
* - Využívanie platformy Docker na dennej báze (automatizácia implemetačných a prevádzkových činností)
* - Spolupráca s ostatnými tímami naprieč firmou (vývoj, implementácia, prevádzka, riadenie)
* - Zaisťovať správu, bezpečnosť, dostupnosť a funkcionalitu systémov
* - Technicko – analytické práce pri návrhoch a rozvoji systémov
* - Prevencia, diagnostika, analýza a odstraňovanie kolíznych stavov
* - Kontrolovanie všetkých pridelených systémov a správa užívateľov v pridelených systémoch

Benefity a ďalšie výhody:

- Veľká rôznorodosť práce
- Dynamika projektových úloh na strategických a kľúčových projektoch
- Práca v rôznorodom tíme, s možnosťou rýchleho rastu odbornosti a skúseností
- Stabilitu silnej nadnárodnej spoločnosti
- Príspevok na stravovanie plne hradený zamestnávateľom
- Jednorazový ročný príspevok na čokoľvek viac ako 150€
- Voľno 4 dni ročne určené na regeneráciu nad rámec štandardnej dovolenky
- Príspevok na Doplnkové dôchodkové sporenie najviac 100€ mesačne
- Medzinárodný program zdravotnej starostlivosti

Všeobecne požadované znalosti:

* Požadované skúsenosti:
* - Pracovné skúsenosti v oblasti DevOps
* - Znalosť nástrojov a procesov nasadzovania aplikácii (Maven, Git)
* - Znalosť nástrojov na automatizáciu testovania (Selenium)
* - Znalosť skriptovacích programovacích jazykov (Python, Shell scripts)
* - Znalosť container virtualization technológií (Docker)
* - Znalosť Linux/Unix, Mongo DB
* Osobnostné predpoklady a zručnosti:
* - Koncepčné myslenie
* - Schopnosť pracovať samostatne
* - Spoľahlivosť
* - Schopnosť pracovať pod tlakom
* - Tímový hráč

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno