Marketing manager

20.09.2019 ProGridTech, a. s.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Rajská 15
81108

Typ pracovnej ponuky: Marketing, reklama, PR; Marketingový manažér, Marketingový pracovník, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
29. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklamaIT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
• Vytvárať a riadiť marketingovú stratégiu.
• Zabezpečovať realizáciu marketingových aktivít a marketingovej komunikácie v súlade so schválenou stratégiou a budgetom.
• Zvyšovať povedomie o spoločnosti, vytvárať pozitívne PR, tvoriť brand.
• Príprava, spracovanie, úpravy a produkcia propagačných materiálov.
• Vytvárať produkt, obchodné ponuky a zvyšovať konkurencieschopnosť spoločnosti.
• Zodpovednosť za kontent všetkých webových stránok, po formálnej ako aj obsahovej stránke.
• Strategicky plánovať, analyzovať a vyhodnocovať marketingové aktivity, definovať nové marketingové potencionality.
• Riadiť offline a online marketingové aktivity na podporu aktivít obchodného oddelenia v jednotlivých segmentoch (materiály na výstavy, kampane, pracovné nástroje pre jednotlivé obchodné tímy, a pod.).
• Komunikovať s partnermi/dodávateľmi, médiami.

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore podnikový manažment
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore medzinárodné podnikanie - medzinárodný manažment
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore obchod a marketing - marketingový a obchodný manažment
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore manažment - riadenie podniku

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • prezentovanie
  • rozhodovanie
  • organizovanie a plánovanie práce

Cudzie jazyky:
  • ruský - vysoká: C1 a C2
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Ďalšie požiadavky:

- Znalosť miestneho trhu v oblasti energetiky v Ruskej federácii,
- znalosť miestneho trhu v oblasti energetiky v Európe.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

ProGridTech, a. s.
Seberíniho 1
82103 Bratislava-Ružinov
Slovensko