Manažér obchodnej skupiny v agentúrnej kancelárii

16.09.2019 Ing. Alexandra Košková
Miesto práce: Košický kraj, Prešovský kraj; okres Košice, okres Prešov; Košice, Prešov
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Obchodný manažér, Vedúci obchodnej skupiny
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
fixný príjem vo výške 1500 EUR
Termín nástupu do práce: od 1.10.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- spolupráca so skúseným manažérom obchodnej skupiny
- spoločný rozvoj a budovanie vlastnej kariéry
- manažérske školenia zamerané na osobnostný a kariérny rast
- produktové vzdelávanie ukončené získaním Certifikátu ( školenia sú hradené firmou)
- elitné vzdelávanie s prípravou na získanie titulu MBA, spolupráca so Slovak Biznis Agency

Iné výhody:

- ročné odmeny do výšky 2000 EUR
- bezplatné školenia
- ocenenia a zájazdy pre najlepších

Hľadáme šikovného človeka s chuťou a ochotou pracovať, učiť sa, rásť osobnostne i kariérne. Človeka, ktorému nestačí priemer, ktorý sa chce podieľať na projektoch najväčšej spoločnosti na Slovensku.
Človeka s ambíciou nadštandardného zárobku ( min.2000eur.).

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

práca s PC
výhodou - skúsenosť s vedením obchodného tímu

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Služby v oblasti obchodu a poradenstva

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

Ing. Alexandra Košková
Trieda SNP 9
Košice-Západ
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Alexandra Košková
Trieda SNP 9, Košice-Západ, 04011, Slovenská republika