Hľadáme opatrovateľov/ky do zariadenia sociálnych služieb v Bratislave

02.08.2019 Domov dôchodcov - Gerium

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava II. obvod
Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Sociálne služby; Opatrovateľka
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 - 800 EUR
750 až 800€ brutto vrátane príplatku za smennosť, sťažené podmienky a osobného príplatku, plus príplatky za prácu vo sviatok, v noci a v sobotu a nedeľu
Termín nástupu do práce: od 15.8.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Komplexná opatrovateľská starostlivosť o seniorov v zariadení sociálnych služieb

Iné výhody:

Príspevok na obedy, sociálny fond, poskytovanie príspevku na rekreáciu v zmysle zákona, 30 dní dovolenka, 2x ročne odmeny.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

minimálne kvalifikačné predpoklady - doklad o absolvovaní akreditovaného kurzu pre opatrovateľky/ov minimálne v rozsahu 220 hodín