Finančný manažér

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    3800 EUR
    Zodpovedajúce ohodnotenie
    (mesačný príjem manažéra na tejto pozícii je zhruba na úrovni 3.800,--Eur
    - reálny príjem môže byť iný, v závislosti od seniority a relevantných skúseností).
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 1.9.2019

Naším klientom je dynamicky rastúca medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí úspešne viac ako 15 rokov aj na Slovensku a vo svojej v oblasti poskytovania služieb (entertainment) patrí medzi významné firmy na trhu.
Má tu už viac ako dvesto zamestnancov a jej tím bude ďalej rásť.
Pre nášho klienta hľadáme v súčasnosti nového, ambiciózneho kandidáta/kandidátku na pozíciu

(Bratislava - oblasť služieb)

Pracovná náplň:
V tejto pozícii budete zodpovedať za aktivity v oblasti financií. Budete riadiť menší tím finančného oddelenia (4 zamestnanci pre oblasti účtovníctva, mzdového účtovníctva a controllingu). Vašou úlohou bude aj spolupráca s bankou, audítorskou spoločnosťou a inštitúciami štátnej správy. Budete úzko spolupracovať aj s medzinárodnou centrálou spoločnosti a zúčastňovať sa implementácie nových procesov v oblasti ekonomiky/účtovníctva na Slovensku.
V tejto pozícii budete reportovať priamo riaditeľovi spoločnosti. Veľmi úzko budete spolupracovať s predstaviteľmi strategického finančného tímu materskej spoločnosti.

Benefity a ďalšie výhody:

- prostredie rastúcej, stabilnej medzinárodnej spoločnosti
s dobrým postavením na trhu
- možnosť spoluvytvárať procesy spoločnosti
- možnosť ďalšieho odborného rastu

Informácie pre uchádzača:

V prípade, že máte záujem uchádzať sa o túto pozíciu, pošlite nám prosím
Vaše podklady uchádzača (profesný životopis s indikáciou očakávaného príjmu
a možného nástupu, prípadne referencie) e-mailom na adresu pliesovsky @ isg.sk
Prosíme Vás aby ste uviedli značku pozície P-719.

Všetkým uchádzačom samozrejme garantujeme zachovanie maximálnej diskrétnosti.

Všeobecne požadované znalosti:

- Očakávame, že o túto pozíciu sa budú uchádzať kandidáti s niekoľkoročnou praxou
v oblasti riadenia firemných financií (riadenie financií, účtovníctva/controllingu
v medzinárodnej spoločnosti alebo niekoľkoročná prax v spoločnosti Big4).
- Skúsenosti s prácou s medzinárodnými účtovníckymi štandardmi sú výhodou,
- požiadavkou je aj dobrá znalosť angličtiny
- pokročilá skúsenosť v práci s informačnými technológiami
(ideálne Navision alebo SAP).

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
  • Vodičský preukaz:
    B