Vedúci/a zmeny vo výrobe (Ref. č.: PR/021669)

13.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Bánovce nad Bebravou
Typ pracovnej ponuky: Manažment kvality, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Vrcholový manažment, Výroba; Plánovač výroby, Vedúci nákupu
Ponúkaný plat (základná mzda): od 950 Eur FIX – závisí od skúseností kandidáta + vario zložka 150 Eur
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* ·Riadenie a kontrola priebehu výrobných operácií podľa stanoveného plánu
* ·Organizovať výrobu s ohľadom na kvalitu a produktivitu
* ·Zabezpečiť odborné školenia a rozvoj operátorov
* ·Zodpovednosť za správne použitie výrobného náradia
* ·Spolupráca s nadriadeným a ostatnými oddeleniami
* ·Dodržiavanie interných postupov a pravidiel BOZP

Iné výhody:

* ·Stabilná zahraničná spoločnosť
* ·Vianočná odmena

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

* ·Pracovné skúsenosti 2 roky ako Vedúci/a zmeny vo výrobe
* ·Znalosť anglického jazyka na úrovni B1 mierne pokročilý je podmienkou
* ·Schopnosť organizovať prácu
* ·Dobré komunikačné a líderské schopnosti
* ·Schopnosť pracovať v tíme ale aj samostatne
* ·Práca s počítačom – MS Office