Skladník-čka/Manipulant-ka bez VZV oprávnenia v úspešnom AUTOMOTIVE sklade v BA aj s možnosťou UBYTOVANIA / 1150€ brutto s príplatkami - NÁSTUP IHNEĎ!

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Devínska Nová Ves - Bratislava

Pozícia / odvetvie

Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca v 3-zmennej prevádzke - Operátor SKLADOVEJ VÝROBY - MANIPULANT.

Pracovnou náplňou je manipulácia s tovarom v skladoch, nakladanie komponentov na výrobnú linku podľa protokolu, príprava komponentov na výrobnej linke podľa presných inštrukcií.

- MANIPULANT: vykonáva príjem a výdaj tovaru, triedenie (delenie) tovaru, objednávky tovaru

video k pracovnej pozícii:

Pracovná pozícia je obsadzovaná pre Spoločnosť vyrábajúcu komponenty pre renomovaných zákazníkov VW, Audi, Daimler, Jaguar Land Rover

Ponúkaný plat

815 EUR

Upresnenie platových podmienok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1150 € priemerný mesačný plat brutto (základná mzda 815 € + 20%prémie + popoludňajší a nočný príplatok+ dochádzka 50€, atraktívne benefity a sociálny program)

Benefity a ďalšie výhody

Budete pracovať pre nášho klienta v BRATISLAVE, s istotou stabilného príjmu a odmien.

Vaša stabilná pracovná doba Vám umožní pohodlne plánovanie voľného času.

Úvodné zaškolenie, počas ktorého už zarábate, Vás pripraví na všetko.
Pracovné tempo je prispôsobené, takže ho zvládnete bez zbytočných stresov.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1500 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania.
Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno