ČSOB

Brigáda na oddelení IT architektúry ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Ponúkame možnosť zoznámenia sa s celosvetovo využívaným štandardom pre mapovane podnikovej architektúry – Archimate a možnosť aktívne participovať na veľkom medzinárodnom projekte implementácie nových systémov a aplikácií. Náplň práce:
* Analýza, reporting a udržiavanie Enterprise Architecture modelu (dát) v nástroji BiZZdesign Enterprise Studio v rámci objektov a väzieb medzi nimi (produkty, služby, procesy, organizačná štruktúra, aplikácie, projekty, infraštruktúra...)
* Údržba automatizovaných exportov (tabuliek a zobrazení)
* Manuálne importy z externých zdrojov
* Preklad a aktualizácia dokumentácie
* Príprava a udržiavanie školiacich materiálov a dokumentácie
* Školenia užívateľov

Upresnenie platových podmienok

od 6 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda sa pohybuje od 6 €/hod
príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
#LI-JK

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

Koho hľadáme?
*Študenta/ku 1-2 ročníka vysokej školy technického smeru:
* so záujmom o dlhodobú brigádu s možnosťou pracovať 20h týždenne,
* so znalosťou anglického jazyka na úrovni B2-C1,
* ktorý/á je komunikatívny/a, spoľahlivý/a, samostatný/a, flexibilný/a,
* so znalosťou / silným záujmom o IT,
* predošlé skúsenosti s predošlými skúsenosťami s Archimate štandardom, ktoré sú výhodou avšak nie sú nevyhnutnosťou.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie