Miesto práce: Slovensko
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Štefánikova 15
81105

Typ pracovnej ponuky: Marketing, reklama, PR; Marketingový špecialista
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- working for one of the best international lifestyle management companies
- working with young highly motivated team
- provided with trainings and continuing education
- company events
- other benefits
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
24. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
17. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
This is a unique opportunity for a PR or Publishing professional to join our market leading lifestyle management business.
Working closely with the Supplier Management, Concierge and Marketing teams you will be the responsible for ensuring that our clients are given the most update choice or VIP travel, culinary and lifestyle experiences.
Maintain a keen understanding of industry trends affecting clients and make appropriate recommendations.
Direct the social media team to engage audiences across traditional and new media.
Leverage existing media and partner relationships cultivating new contacts.
Evaluate opportunities for partnerships on an on-going basis. Build relationships with thought leaders to grow industry awareness.
Identifying and maintaining strong supplier relationships (specifically in Luxury goods).
Subject matter expert giving weekly updates training in order to build strong luxury knowledge base across Lifestyle Boutique.
Keep abreast and research all new digital trends, mediums and industry newssocial media monitoring.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 18:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • organizovanie a plánovanie práce

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • ruský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

You will be a highly creative individual with a proven track record in public relations or publishing within the VIP travel, luxury lifestyle or fashion sectors.
• Strong passion for fashion, luxury brands, hotels, restaurants, various luxury experiences, red carpet events.
• Proven relationships with key bloggers and online media sources
• Proactive mindset and ability to work independently in a fast-paced environment with tight deadlines
• Team player with experience of multinational collaboration.

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • precíznosť (presnosť)
  • praktické myslenie
  • trpezlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Insignia Lifestyle Boutique Limited, organizačná zložka
81105 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko