Miesto práce: Slovensko
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Štefánikova 15
81105

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo; Stavebný inžinier
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- working for one of the best international lifestyle management companies
- working with young highly motivated team
- provided with trainings and continuing education
- company events
- other benefits
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
24. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Náplň (druh) práce
• Maintain a keen understanding of industry trends affecting clients and make appropriate recommendations.
• Direct the social media team to engage audiences across traditional and new media.
• Leverage existing media and partner relationships cultivating new contacts .
• Evaluate opportunities for partnerships on an on-going basis. Build relationships with thought leaders to grow industry awareness.
• Identifying and maintaining strong supplier relationships (specifically in Luxury goods).
• Subject matter expert giving weekly updates training in order to build strong luxury knowledge base across Lifestyle Boutique.
• Keep abreast and research all new digital trends, mediums and industry newssocial media monitoring.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 18:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • ruský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

You will be a highly creative individual with a proven track record in public relations or publishing within the VIP travel, luxury lifestyle or fashion sectors.
• Strong passion for fashion, luxury brands, hotels, restaurants, various luxury experiences, red carpet events.
• Proven relationships with key bloggers and online media sources
• Proactive mindset and ability to work independently in a fast-paced environment with tight deadlines
• Team player with experience of multinational collaboration.

Osobnostné predpoklady
  • precíznosť (presnosť)
  • trpezlivosť
  • komunikatívnosť
  • vnútorná stabilita

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Insignia Lifestyle Boutique Limited, organizačná zložka
81105 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421918726909