Automechanik/ autoelektrikár

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Medená 12, Košice - Barca
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1000 EUR
    základ + odmeny a 13. plat + preplácanie nadčasov
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Obsadzujeme stále pracovné miesto v servise našej spoločnosti. Zameranie je nákladné, dodávkové vozidlá, stavebné mechanizmy. Prijmeme zručného automechanika/elektrikára s výučným listom v odbore.
Hlavná pracovná náplň:
- opravy nákladných, dodávkových vozidiel a stavebných mechanizmov (oprava bŕzd, náprav, motorov, prevodoviek, hydraulických a pneumatických prvkov)
- auto - elektrikárske práce
- diagnostika nákladných vozidiel a mechanizmov
- práce v PNEU servise, mechanické práce.

Pozícia je stále pracovné miesto s predpokladom trvania na dobu neurčitú, s podporou odborného rozvoja formou potrebných školení a praxe.

Benefity a ďalšie výhody:

Získajte výhody:
- miesto práce Košice
- výborný pracovný tím, kvalitné pracovné prostredie
- odmeny, 13. plat, odmena za prácu nadčas - bližšie info na pohovore, porovnáte si to s tým, čo máte teraz
- bonusy - príspevok zamestnávateľa na stravné lístky v plnej výške, vernostný bonus za každý odpracovaný rok, nástupný bonus, príspevky na kultúru a relax
- zamestnanecké zľavy na tovar predajne náhradných dielov a služby servisu
- adaptačný proces počas skúšobnej doby
- práca v stabilnej a úspešnej firme, ktorá má dlhodobo významné postavenie v
regióne a v oblasti stavebníctva - viac ako 25 rokov.

Informácie pre uchádzača:

Na túto pozíciu hľadáme kandidáta, ktorý má záujem a ochotu realizovať sa práve v tejto oblasti a vie sa preukázať svojimi výsledkami a šikovnosťou z minulosti.
Ak Vás zaujala táto ponuka a máte vážny záujem byť zaradený do výberového konania, zašlite nám Vašu žiadosť spolu so životopisom zvolením možnosti pre odpoveď.

Ďakujeme.

UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti MONTRÚR s.r.o. Košice so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Všeobecne požadované znalosti:

- Prax doložená referenciou, aj brigády
- skúsenosti s mechanickými prácami - oprava bŕzd, náprav, motorov, prevodoviek, hydraulických a pneumatických prvkov, skúsenosti s prácami v pneuservise
- ovládanie diagnostických prístrojov v autoopravárenskej praxi - zariadenie TEXA výhodou
- základne znalosti technickej angličtiny používanej v diagnostických zariadeniach (zn. CUMMINS, TEXA...)
výhodou
- technické myslenie, manuálna zručnosť, samostatnosť a vytrvalosť
- ideálne vyučený v odbore - SOŠ Automobilová.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vodičský preukaz:
    B, C