R&D elektronik (Ref. č.: PR/021665)

14.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Topoľčany
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika; Elektromechanik, Elektronik, Elektrotechnický inžinier, Konštruktér, Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1200 € brutto, finálna výška mzdy závisí od skúseností a seniority kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Spolupráca na vývoji elektronických komponentov
* Tvorba prototypov PCB
* Práca v tíme na projektoch s najnovšími technológiami
* Návrh, konštrukcia, testovanie elektronických obvodov a HW komponentov
* Aktívna spolupráca s prototypovou dielňou
* Pravidelný reporting

Iné výhody:

* Práca na oddelení vývoja s najmodernejšími technológiami
* Flexibilný pracovný čas (piatok do 13.00)
* Možnosť kariérneho rastu, odborného aj osobnostného rozvoja
* Teambuildingové akcie
* 13. plat
* Caffeteria systém benefitov
* Interné a externé školiace kurzy
* Jazykové vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

* SŠ alebo VŠ vzdelanie zamerané na elektrotechniku - preferované
* Technické myslenie
* Záujem o elektroniku/elektrotechniku
* Komunikatívna úroveň anglického jazyka alebo nemeckého jazyka
* Samostatnosť a zodpovednosť
* Dôslednosť pri práci