NAY a.s.
Nay Elektrodom

Referent dopravy/dispečer - NAY Senec

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Senec
Diaĺničná cesta 2

Pozícia / odvetvie

Dispečer

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme šikovných kolegov pre skvalitnenie služieb spojených s prepravou/dovozom tovaru našim zákazníkom:

Práca je na 12 hodinové zmeny.

Náplň práce:
- práca v programe Plantour , plánovanie prepravy tovaru
- komunikácia (telefonická a emailová) so zákazníkmi, komunikacia s obchodnými domami NAY, komunikácia so servisom
- riešenie poistných udalostí
- príprava reportov a práca s PC

Ponúkaný plat

665 EUR

Upresnenie platových podmienok

665€/mesiac základná zložka mzdy + 285€/mesiac variabilná zložka mzdy (celková mzda je 950 €)

Benefity a ďalšie výhody

- práca na HLAVNÝ PRACOVNÝ POMER NA PLNÝ ÚVAZOK
- MZDA vždy načas
- možnosť nákupu za zvýhodnené CENY
- príspevok na STRAVNÉ lístky NAD RÁMEC zákona
- PRÍSPEVOK pri životných udalostiach a jubileách
- DARČEK pri narodení dieťaťa a mikulášsky balíček
- mimoriadne ODMENY za mimoriadny prínos pre firmu alebo NAY nápad
- program ODPORUČ ZNÁMEHO za odmenu
- vecný DAR pre najlepších zamestnancov
- NAY PÁRTY a účasť na firemných teambuildingoch
- sociálne ISTOTY a práca v úspešnej spoločnosti
- práca v DYNAMICKOM kolektíve

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

ŽIVOTOPISY prosíme zasielať e-mailom prostredníctvom dole uvedeného tlačítka.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme IBA kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov boli vybraní do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Používateľ MS Windows, Strojopis

Všeobecne požadované znalosti

- predošlá prax v komunikácií zo zákazníkom (osobná/telefonická/emailová)
- skúsenosť s plánovanim dopravy
- skúsenosť s programom Plantour veľkou výhodou
- logické a technicke zmýšľanie
- samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno