Elektromechanik/elektronik

07.08.2019 C.E.P. Scherdel Pružiny, spol. s r.o.
Miesto práce: Slovensko
Trenčiansky kraj
okres Myjava
Myjava
Javorinská 1200/4
90701

Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Strojárstvo, technika a rozvoj; Automechanik, Elektromechanik, Elektronik
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

uvedená základná zložka mzdy plus prémie, odmeny, 13-ty a 14-ty plat, kvartálne prémie, dochádzkový bonus 50,-/mesiac, vernostné, príspevok na cestovné

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
850 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
23. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
24. 7. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 6

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)Elektrotechnika

Náplň (druh) práce
Oprava a údržba strojov a technologických liniek, opravy elektrických a elektronických prvkov v elektroinštaláciach strojov, strojových perifétii, realizácia montáže, zapájania a inštalácie výrobných zariadení a strojov samostatná práca na základe technickej dokumentácie, písomných a ústnych pokynov, oprava a údržba strojov s NC systémom, oprava regulačnej a meracej techniky, zodpovednosť za elektrotechnickú údržbu budov a priestorov firmy, základné elektroinštalačné práce, vedenie kníh opráv strojov, zodpovednosť za čistotu dielne, uloženie nástrojov, prístrojov, súčiastok a náhradných dielov.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:30
do 14:30

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

základy Microsoft Excel a Word

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

C.E.P. Scherdel Pružiny, spol. s r.o.
90701 Myjava
Slovensko
Tel: +421346946710