#TsmeMy

    Trainee – Social media Talent

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Telekom Trainee program je rozvojový program pre študentov II. stupňa VŠ štúdia, ktorý je zameraný na získanie špecifických zručností a skúseností cez samostatné realizovanie na konkrétnom oddelení u nás v spoločnosti. Ste vytrvalý/á, samostatný/á a máte veľké ambície? Dokážte to sebe aj nám práve teraz. Ak nás presvedčíte o svojich schopnostiach, zabezpečíte si u nás ďalšiu kariéru.
    Čo bude vašou úlohou?
    Jednoducho povedané, budete sa starať o Facebookovú stránku, vytvárať jej obsah – fotografie a videá, a spravovať ju od jej samotného vzniku. Budete sa venovať týmto úlohám:
    -Spravovanie FB stránky
    -Tvorba a úprava fotografií a videí
    -Idea making a spolupráca na strategickom smerovaní stránky
    -Spolupráca na online kampaniach
    -Písanie článkov, štylistické spracovávanie textov
    -Sledovanie nových trendov
    -Komunikácia s fanúšikmi
    -Účasť na príprave projektov marketingovej komunikácie
    -Spolupráca s ďalšími oddeleniami spoločnosti.

    Upresnenie platových podmienok

    Hodinová mzda brutto: 5€

    Termín nástupu do práce

    Ihneď

    Druh pracovného pomeru

    brigáda

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    študent – vysoká škola

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    Koho hľadáme?
    Študenta/ku vysokej školy, ktorý/á sa nebojí rýchlo meniaceho sa prostredia, zmien a zapadne do nášho tímu.
    Na túto prácu sa hodíte, ak:
    -Poznáte sociálne siete a dokážete s nimi pracovať
    -Máte prax v spravovaní firemných FB profilov
    -Máte skúsenosti s prácou s textom, video a foto obsahom
    -Dokážete pracovať v programe Adobe Photoshop
    -Vynikáte vizuálnymi schopnosťami a kreatívnym prístupom
    -Ste tímový hráč s proaktívnym postojom.
    Čo získate vy od nás?
    -Motivujúce finančné ohodnotenie
    -Flexibilitu a priestor realizovať svoje nápady
    -Partiu mladých kolegov
    -Možnosť zúčastniť sa interných školení a tímových akcií
    -Firemný mobil a paušál.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!