Sestra ADOS Charitas Ružomberok

09.08.2019 Spišská katolícka charita
Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Ružomberok
Ružomberok
Majere 5
03401

Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Uvedená mzda je základná zložka mzdy. Variabilná zložka mzdy sa odvíja od výkonov.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
800 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
23. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
3. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

ZdravotníctvoSociálne služby

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Na uvedenú e-mailovú adresu je potrebné zaslať životopis a súhlas so spracovaním svojich osobných údajov.

Náplň (druh) práce
Úlohou zdravotnej sestry je poskytovať komplexné ošetrovateľské služby v domácnosti pacientov prepustených z ústavnej zdravotnej starostlivosti, dlhodobo chorým pacientom.
ADS Charitas Ružomberok zastrešuje služby agentúry domácej ošetrovateľskej služby a opatrovateľské služby v domácom prostredí.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore všeobecná sestra
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore ošetrovateľstvo
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore ošetrovateľstvo

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • motivovanie ľudí
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • rozhodovanie
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

- Vysokoškolské vzdelanie prvého alebo druhého stupňa v študijnom odbore ošetrovateľstvo, resp. úplné stredné odborné vzdelanie na strednej zdravotníckej škole v študijnom odbore zdravotná sestra získané do roku 2004.
- Odbornú spôsobilosť na výkon špecializovaných pracovných činností v odbore ošetrovateľská starostlivosť v komunite alebo v príslušnom odbore vnútorné lekárstvo, chirurgia, onkológia (ak je uchádzač bez špecializácie, tak najmenej 5 ročná prax sestry s podmienkou doplniť špecializáciu do 2 rokov).
- Najmenej päť ročnú odbornú prax sestry.
- Zodpovedný, systematický a pozitívny prístup k práci, samostatnosť, spoľahlivosť, empatia, odolnosť voči stresu, flexibilita, bezúhonnosť a pozitívne myslenie.
- Uchádzač o zamestnanie musí byť aktívny vodič.

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • analytické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • asertivita

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Spišská katolícka charita
Slovenská 1765/30
05201 Spišská Nová Ves
Slovensko