#TsmeMy

    Junior špecialista SW vývoja

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Si absolventom VŠ v IT oblasti a rád by si naberal ďalšie vedomosti a praktické skúsenosti v oblasti SW vývoja? Máme pre teba vhodnú príležitosť!
    Čo by bolo tvojou náplňou práce:
    - Analyzovať a vyvíjať SW aplikácie nad relačnou databázou v oblasti zriaďovania telco služieb
    - Podieľať sa na analýze a dizajne požiadaviek prevažne v rámci väčšieho tímu.
    - Implementovať a uskutočňovať systémové testovanie daných požiadaviek

    Ponúkaný plat

    1500 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Od 1500 €brutto (v závislosti od zručností a odbornej praxe)

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    Osobnostné predpoklady:
    analytické myslenie, dôslednosť, zameranie na detail, time-management, spoľahlivosť
    Prax:
    Prax na obdobnej pozícii výhodou, ale ak si nemal kde nabrať skúsenosti, tak ťa radi zaučíme :)
    PC znalosti:
    -Nástroje na business a systémové analýzy a procesné modelovanie, vývojové nástroje a jazyky (napr. J2EE, ORACLE, C, .NET, TIBCO, ETL, ...).
    -Znalosť špecifikácie protokolov XML, XSLT, WSDL, WADL, SSL, ...
    -Mikroservices architektúra
    -API management SW
    -TIBCO produkty - výhodou

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!