Junior špecialista SW vývoja

15.09.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Si absolventom VŠ v IT oblasti a rád by si naberal ďalšie vedomosti a praktické skúsenosti v oblasti SW vývoja? Máme pre teba vhodnú príležitosť!
Čo by bolo tvojou náplňou práce:
- Analyzovať a vyvíjať SW aplikácie nad relačnou databázou v oblasti zriaďovania telco služieb
- Podieľať sa na analýze a dizajne požiadaviek prevažne v rámci väčšieho tímu.
- Implementovať a uskutočňovať systémové testovanie daných požiadaviek
Ponúkaný plat (základná mzda):
1500 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Od 1500 €brutto (v závislosti od zručností a odbornej praxe)
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Osobnostné predpoklady:
analytické myslenie, dôslednosť, zameranie na detail, time-management, spoľahlivosť
Prax:
Prax na obdobnej pozícii výhodou, ale ak si nemal kde nabrať skúsenosti, tak ťa radi zaučíme :)
PC znalosti:
-Nástroje na business a systémové analýzy a procesné modelovanie, vývojové nástroje a jazyky (napr. J2EE, ORACLE, C, .NET, TIBCO, ETL, ...).
-Znalosť špecifikácie protokolov XML, XSLT, WSDL, WADL, SSL, ...
-Mikroservices architektúra
-API management SW
-TIBCO produkty - výhodou
Vodičský preukaz:
Skupina: B