Vodič kamiónu - Dunajská Streda

15.10.2019 Bertschi Slovakia s.r.o.
Miesto práce: (Práca vyžaduje cestovanie)
Európska únia; Bratislavský kraj, Trnavský kraj; okres Bratislava, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Nové Zámky, okres Pezinok, okres Senec, okres Trnava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Vodič kamiónovej prepravy, Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 - 1200 EUR
Netto all in 1350- 1500,- EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Riadenie / obsluha kamiónu (cisternový kontajner) Slovensko, Maďarsko, Rakúsko

Iné výhody:

- zázemie stabilnej spoločnosti
- kvalitné zaškolenie
- výhodné platové podmienky
- možnosť dlhodobého zamestnania
- pridelené vozidlo

„Pokiaľ Vás ponúkaná pozícia zaujala, neváhajte nám zaslať Váš aktuálny životopis. Poskytnutím svojich osobných údajov nám taktiež dávate súhlas s ich spracovaním v súlade s požiadavkami Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady EU 2016/679 a zákona č. 18/2018 Zbierky zákonov o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: C, CE

Skúsenosti a prax s obsluhou cisterien a silo kamiónov - 40 tonové jazdné súpravy.
Certifikát ADR výhodou, (pri nástupe do zamestnania podmienkou).
Nevyhnutné: dobrá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka!!!
Samostatnosť, presnosť, zodpovednosť, profesionalita
Minimálne 1 - ročná prax s vedením kamiónu v medzinárodnej doprave v Európe, ochota absolvovať viac týždňové zaškolenie vo Švajčiarsku.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Firma s celosvetovou činnosťou v oblasti logistiky, s hlavným sídlom vo Švajčiarsku, odkiaľ riadime a organizujeme produktové toky chemického priemyslu našich zákazníkov.

Oblasť pôsobenia:

Nákladná cestná doprava

Adresa:

Bertschi Slovakia s.r.o.
Haniska 376
Haniska
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Jozef Kišiday
Haniska 376, Haniska, 044 57, Slovenská republika
Tel: 0903 121 120