Software Dev Staff Engineer

28.08.2019 Metalogix Software s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Galvaniho 17
82104

Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 2600 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
2600 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
21. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Hľadáme skúseného Developera pracujúceho na našom najlepšom balíku produktov pre migráciu. Budete súčasťou nášho tímu pre migráciu v rámci skupiny Quest’s Platform Management Group. Ako člen tímu budete zodpovedný za návrh a implementáciu nových funkcií v technológiach spoločnosti Microsoft. Ak máte záujem pracovať s novými technológiami, vyvýjať softvérové riešenia používané pre lokálne, sieťové a internetové programy, Quest /Metalogix/ je vhodným pracoviskom.

Budete zodpovedný za:
• Návrh a implementáciu nových funkcií, dokončenie vývoja uzavretím všetkých pracovných položiek definovaných v dokumente" Done".
• Analýzu a refaktoring architektúry produktu a existujúceho kódu.
• Implementáciu a priebežnú realizáciu stratégií vývoja a testovania SW, aby sa zabezpečilo, že kvalita produktu bude spĺňať dohodnuté ciele.
• Efektívnu spoluprácu so všetkými členmi tímu, a tak prispievať k vývoju a testovaniu softvéru.
• Implementáciu stratégie znižovania a prevencie problémov v produkte a zároveň zvyšovať produktivitu tímu.
• Vykonávanie akceptačných a unit testov.
• Vykonávanie pravidelných revízií kódu, priebežného refaktoringu kódu a vytváranie primeranej dokumentácie.

Pracovné miesto vhodné aj prezdravotne postihnutého

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Pracovné miesto vhodné aj pre

zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • C# - pokročilá
  • .NET - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

• 3+ rokov skúseností s vývojom aplikácií s .NET Framework.
• Znalosť C#, OOP a .NET Design.
• Znalosť dátových štruktúr, algoritmov s dátovými štruktúrami a chápanie výpočtovej zložitosti algoritmov.
• Znalosť moderných modelov návrhu distribuovaných aplikácií a skúsenosti s prácou s relačnými databázami.
• Praktické skúsenosti s automatizovaným testovaním.
• Znalosť Agile metodík a SCRUM-u.
• Schopnosť čítať a písať technickú dokumentáciu v anglickom jazyku.
• Schopnosť pracovať nezávisle a v medzinárodnom prostredí.

Výhodou sú skúsenosti s:
• SharePoint
• O365, CSOM alebo Microsoft Graph API sú veľkou výhodou
• Asynchrónne programovanie
• TDD
• SOLID
• Class Diagram
• Znalosť základných UML diagramov

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Metalogix Software s. r. o.
82104 Bratislava-Ružinov
Slovensko