Referentka ľudských zdrojov Bratislava

21.08.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Ružinov
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník, Fakturant
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
Termín nástupu do práce: od 1.9.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 9.8.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáš prácu v oblastí ľudských zdrojov ?

Máš chuť učiť sa nové, rada pracuješ s číslami, chceš sa vzdelávať v oblasti ekonomických činností, IT, ale nemáš PRAX? , alebo si doteraz pracovala v inej oblasti a chceš zmeniť pozíciu ?

U nás skúsenosti nepotrebuješ, naučíme ťa pracovať v informačnom systéme, ekonomické činnosti, legislatívu a môžeš sa vypracovať na junior mzdovú účtovníčku, alebo fakturantku.

Očakávame chuť učiť sa nové, proaktivitu a tímovú spoluprácu.

Tak neváhaj a naštartuj svoju kariéru v oblasti ĽZ a staň sa členom tímu INDEX NOSLUŠ:

Pre našu pobočku v Bratislave hľadáme kolegyňu, ktorej pracovnou náplňou bude:

- Spracovávanie dochádzok,
- Zaznamenávanie dát do informačného systému ,
- Príprava podkladov pre mzdy,
- Kontrola faktúr, načítanie faktúr a zisťovanie možných chýb,
- Administratívny support pobočky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno