Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce

- Aktívne vyhľadávanie a identifikovanie obchodných príležitostí, nadväzovanie obchodných vzťahov
- Identifikácia potrieb klienta a navrhovanie najvhodnejších technických riešení (v spolupráci s produktovým manažérom alebo administrátormi)
- Uzatváranie zmlúv so zákazníkmi
- Starostlivosť o účet zákazníka, riešenie obchodných požiadaviek vrátane sprostredkovania komunikácie s technickým personálom, account management
- Reprezentovanie spoločnosti na odborných a komunitných podujatiach, nadväzovanie kľúčových kontaktov, prezentácia moderných technologických riešení firmy
- Spolupráca s ďalšími členmi tímu

Očakávame

- Pozitívny vzťah k technológiám a orientácia v online biznise
- Skúsenosti s aktívnym obchodovaním
- Komunikatívnosť
- Vyjednávacie schopnosti

Výhody

- Dobrý fixný plat a odmeny za nadštandardný výkon
- Variabilná zložka platu
- Práca v stále rastúcej a ziskovej oblasti
- Podpora vzdelávania
- Tímové podujatia vo firme a mimo nej
- Homeoffice a práca mimo kancelárie
- Flexibilná pracovná doba
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Hardvér na prácu podľa výberu
- Parkovanie pred firmou na uzavretom parkovisku

A čo plat?

- Základná zložka mzdy (brutto): fixná zložka od 1000€ + provízie

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vhodné pre osoby so ZP:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B