Pomocná sila do kuchyne v Sport Pube

29.08.2019 SOPHISTIC INVESTMENT a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Horná 23
97401

Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 520 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Základná zložka mzdy je 520 EUR brutto ale v závislosti od skúsenosti kandidáta ponúkame k odmene aj adekvátnu variabilnú zložku.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
520 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
19. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
19. 7. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Gastronómia

Náplň (druh) práce
Voľné pracovné miesto obsadzujeme pre reštauráciu Sport Pub '05ka, ktorá sa nachádza na zimnom štadióne v Banskej Bystrici.

• zabezpečenie pomocných prác v kuchyni,
• čistenie a umývanie kuchynského inventáru,
• pripravovanie, čistenie a krájanie surovín,
• asistovanie pri príprave jedál z denného menu a A´la carte jedál,
• asistovanie pri príprave jedál na ostatné príležitosti (oslavy, podujatia a iné akcie),
• udržiavanie čistoty na pracovisku,
• dodržiavanie pracovnej a disciplíny a pracovného poriadku
• dodržiavanie hygienických predpisov, ochrany a bezpečnosti práce, požiarnej ochrany,
• dodržiavanie nosenia jednotného – predpísaného ochranného oblečenia a ochranných pomôcok,
• hmotné zodpovedanie za prevzaté prostriedky a rovnako aj za zverený tovar a inventár,
• spolupracovanie so šéfkuchárom, prevádzkovým manažérom a ostatným personálom.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 21:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • tímová práca

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)