Zámočník

06.04.2020 ŽOS Vrútky a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Dielenská Kružná 2, Vrútky
okres Martin; Vrútky
Typ pracovnej ponuky: Zámočník
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 - 1300 EUR
Celková mzda (brutto) 750 - 1300 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výroba, oprava a údržba mechanických častí zdvíhacích zariadení a iného strojového zariadenia a vykonávanie s tým spojených pracovných činností.

Iné výhody:

Ponúkame:
- odmeny v zmysle Kolektívnej zmluvy
- 13. a 14. plat
- vianočná odmena
- pracovné jubileá do 860 EUR
- príspevok pri narodení dieťaťa 300 EUR
- príspevok darcom krvi do 166 EUR
- výhody vlastnej závodnej kuchyne
- organizovanie športových a spoločenských podujatí pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

V prípade záujmu zašlite žiadosť o prijatie do zamestnania s uvedením vzdelania a priebehu praxe.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Znalosť práce s výkresovou dokumentáciou. Vzdelanie v odbore zámočník, mechanik strojov a zariadení, mechanik a opravár koľajových vozidiel a pod.