Príležitosť pre absolventov technických VŠ! Obchodno-technický zástupca pre oblasť automatizácie! (Ref. č.: PR/021650)

17.09.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Banskobystrický kraj; okres Ružomberok
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Account manager, Key account manager, Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1000 € + variabilná zložka, výsledná mzda závisí od skúseností vybraného kandidáta
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Technické poradenstvo zákazníkom v oblasti automatizácie - uchopovacie zariadenia
* Starostlivosť o stabilných klientov a budovanie nových obchodných kontaktov
* Organizácia obchodných stretnutí
* Návrh zákazníckych riešení na mieru a ich následné sledovanie
* Spracovanie cenových návrhov a objednávok
* Dojednanie cien a technických špecifikácií

Iné výhody:

* Služobný automobil, aj na súkromné účely, iphone, iPad, notebook, tlačiareň
* Samostatná a rôznorodá činnosť v silnej a stále rastúcej spoločnosti
* Zaujímavý odmeňovací systém
* Mladý a angažovaný tím v moderných kancelárskych priestoroch
* Možnosť osobného rastu
* Príspevok na životné a úrazové poistenie
* Dovolenkový bonus
* Teambuildingové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

* Vysokoškolské vzdelanie v oblasti automatizácie - výhodou
* Plynulá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka - podmienka
* Predchádzajúca skúsenosť s automatickými/robotickými systémami - výhodou
* Obchodno-technický backround - výhodou
* Ochota učiť sa nové veci
* Nadšenie pre moderné technológie - robotika, automatizácia, Industry 4.0
* Pozitívny prístup k práci
* Flexibilita