Kontrolór kvality v Trnave

08.12.2019 EXACT SYSTEMS SLOVAKIA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trnava
Typ pracovnej ponuky: Kontrolór
Ponúkaný plat (základná mzda): 7 EUR/hod.
7,00-8,00/hod. na voľnú živnosť alebo od 4,80€/hod. na dohodu o pracovnej činnosti (+ príplatky podľa Zákonníka práce)
Termín nástupu do práce: od 5.11.2019
Druh pracovného pomeru: brigáda, živnosť
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Rozširujeme náš tím, kde môžete patriť aj Vy!
Čo budete vykonávať, ak získate túto pozíciu?

- pracovať v automobilovom priemysle
- konkrétne: vizuálna kontrola plastových komponentov podľa zadaných špecifikácií
- vykonávať jednoduché manipulačné práce
- evidovať výsledky svojej činnosti
- pracovať na dvojzmennej prevádzke (8 hodinové zmeny)

Iné výhody:

- radi Vás zaškolíme
- čaká Vás nepretržitá podpora zo strany koordinátora
- príjemný pracovný kolektív, ktorého súčasťou môžete byť aj vy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno