Junior IP Dizajnér

15.09.2019 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
-Podieľať sa na návrhu architektúry a dizajnu IP sietí.
-Podieľať sa na redizajne technológií v rámci pôsobnosti tímu v zmysle firemnej stratégie.
-Poskytovať podporu pre obchodné a marketingové požiadavky.
-Koordinovať a vykonávať plánovanie, rozvoj a výstavbu prenosových a IP sietí vrátane ich špecifikácie, dimenzovania, implementácie, testovania a optimalizácie.
-Zabezpečovať technickú komunikáciu s vendormi.
-Podieľať sa na výberových konaniach pre nové technológie.
-Získavať informácie o nových trendoch a riešeniach vo zverenej oblasti.
-Participovať na procese prípravy plánu aktivít na nasledujúci rok vrátane prípravy plánu čerpania rozpočtu a vstupných dát pre nákup schválenej technológie.
-Spolupracovať na vypracovávaní test plánov pre testovanie IP technológií.
-Zúčastňovať sa aktívne na testoch a ich vyhodnocovaní.
-Participovať a koordinovať projekty súvisiace s rozvojom prenosovej IP siete.
-Participovať na iných projektoch podľa pridelenej role.
-Vykonávať ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadených v rámci dohodnutého druhu práce.

Ponúkaný plat (základná mzda):
1400 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Od 1400 €brutto (v závislosti od zručností a odbornej praxe)
Termín nástupu do práce:
dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Iné znalosti:
Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word
Osobnostné predpoklady:
analytické myslenie, dôslednosť, zameranie na detail, time-management, spoľahlivosť
Prax:
prax na obdobnej pozícii výhodou

Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.
Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Činnosti drôtových telekomunikácií
Adresa:
Slovak Telekom
Bajkalská 28
Bratislava
Slovenská republika
www.telekom.sk
Kontaktné údaje:
Silvia Klačanská

Reaguj na ponuku