#TsmeMy

    Junior IP Dizajnér

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    -Podieľať sa na návrhu architektúry a dizajnu IP sietí.
    -Podieľať sa na redizajne technológií v rámci pôsobnosti tímu v zmysle firemnej stratégie.
    -Poskytovať podporu pre obchodné a marketingové požiadavky.
    -Koordinovať a vykonávať plánovanie, rozvoj a výstavbu prenosových a IP sietí vrátane ich špecifikácie, dimenzovania, implementácie, testovania a optimalizácie.
    -Zabezpečovať technickú komunikáciu s vendormi.
    -Podieľať sa na výberových konaniach pre nové technológie.
    -Získavať informácie o nových trendoch a riešeniach vo zverenej oblasti.
    -Participovať na procese prípravy plánu aktivít na nasledujúci rok vrátane prípravy plánu čerpania rozpočtu a vstupných dát pre nákup schválenej technológie.
    -Spolupracovať na vypracovávaní test plánov pre testovanie IP technológií.
    -Zúčastňovať sa aktívne na testoch a ich vyhodnocovaní.
    -Participovať a koordinovať projekty súvisiace s rozvojom prenosovej IP siete.
    -Participovať na iných projektoch podľa pridelenej role.
    -Vykonávať ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadených v rámci dohodnutého druhu práce.

    Ponúkaný plat

    1400 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Od 1400 €brutto (v závislosti od zručností a odbornej praxe)

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Iné znalosti

    Internet (e-mail, www), Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

    Všeobecne požadované znalosti

    Osobnostné predpoklady:
    analytické myslenie, dôslednosť, zameranie na detail, time-management, spoľahlivosť
    Prax:
    prax na obdobnej pozícii výhodou

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!