Poznáš prácu v sklade a chceš zmenu? Hľadáme skladníkov na vychystávanie tovaru!

14.01.2020 EF Logistic Services s.r.o.
Miesto práce: P3 Logistický park, Lozorno
Bratislavský kraj; okres Malacky
Typ pracovnej ponuky: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 850 EUR
+ dochádzkový bonus vo výške 50€
+ výkonnostný bonus vo výške 100€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zodpovednosť za balenie a prebaľovanie materiálu na základe špecifikácie a
objednávok od zákazníkov
- kontrola materiálu
- označovanie materiálu - nalepenie etikety na prebalený materiál
- rozdeľovanie tovaru na jednotlivé rampy
- práca s bremenami
- zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru

Iné výhody:

- stravné lístky v hodnote 4€ (100% hradí zamestnávateľ)
- práca v JEDNOZMENNEJ prevádzke od pondelka do piatka
- dochádzkový bonus vo výške 50€
- výkonnostný bonus vo výške 100€
- 13. plat
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- príspevok zamestnávateľa do DDS
- plne hradené skupinové životné a úrazové poistenie
- firemné akcie (teambuildingy, večierky, family day...)
- množstvo ďalších výhod (darčekové poukážky, zamestnanecký prenájom vozidla...)

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, ale kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno

- manuálna zručnosť
- ochota a chuť pracovať
- dochvíľnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EF Logistic Services s.r.o. patrí do skupiny Emil Frey Group, európskeho lídra na trhu v oblasti automotive. Aktivity skupiny sú zamerané na nákup a predaj motorových vozidiel, logistické služby, atď. Spoločnosť pôsobí na Slovensku v oblasti nákupu a predaja náhradných dielov pre značky vozidiel, Peugeot, Citroen a DS. Prevádzka spoločnosti sa nachádza v logistickom centre P3 pri Lozorne.

Oblasť pôsobenia:

Veľkoobchod s dielmi a príslušenstvom motorových vozidiel

Adresa:

EF Logistic Services s.r.o.
Prievozská 4/C
Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Dominika Kotradyová
Prievozská 4/C, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09, Slovenská republika