Angular Developer (Ref. č.: PR/021642)

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2500 €/brutto - minimálna hranica mzdy, horná hranica mzdy v závislosti od skúseností kandidáta
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:

* Hľadáme skúseného vývojára, ktorý bude súčasťou pre vývoj FE častí riešení. Náplňou práce bude výber vhodnej technológie pre nové projekty, návrh riešení a ich implementácia. Očakávame prehľad a záujem o FE technológie, znalosť best practice a záujem aplikovať ich v praxi. Popri práci na nových projektoch sa dostaneš aj k údržbe a rozvoju existujúcich aplikácií.
* Náplň práce:
* - Analýza problému a návrh riešenia
* - Implementácia FE riešení
* - Údržba a rozvoj existujúcich aplikácií
* - Písanie čitateľného kódu
* - Verzovanie v GITe
* - Merge requesty a code review v GitLab
* - Trackovanie práce v Redmine
* - Sledovanie, zavádzanie a dohľad nad dodržiavaním best practice

Všeobecne požadované znalosti:

* Nevyhnutné skúsenosti:
* - JavaScript na pokročilej úrovni: ES6, AJAX, asynchrónna architektúra aplikácií, promises
* - Praktické skúsenosti s JS frameworkom Angular
* - Znalosť HTML5, CSS3, Sass/Less
* - Skúsenosti s vývojom užívateľských rozhraní pre mobilné aj webové aplikácie (nie prezentačné weby)
* Výhodou sú:
* - Skúsenosti v oblasti UX analýzy, dizajnu a návrhu užívateľských rozhraní
* - Znalosť nástroja Apache Cordova resp. PhoneGap
* - Znalosť deploymentu na iOS a Android zariadenia
* - Znalosť MVC, OOP, návrhových vzorov, GRASP a SOLID
* - Znalosť PHP (schopnosť písať unit testy a testovateľný kód)
* - Skúsenosť s tvorbou dokumentácie a analytických dokumentov

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    postgraduálne vzdelanie
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno