Vedúci oddelenia tvorby testov pre stredné školy

27.09.2019 Národný ústav certifikovaných meraní vzdelávania

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka
Žehrianska 9
85107

Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Vzdelávanie a školstvo; Vedúci oddelenia
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- pružná pracovná doba;
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce;
- príspevky zamestnávateľa na DDS;
- príspevky zo SF v zmysle kolektívnej zmluvy;
- možnosť osobného a profesionálneho rastu;

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 8. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Veda a výskumVýchova, vzdelávanie a šport

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:Zoznam požadovaných dokladov
- životopis,
- súhlas so spracúvaním osobných údajov a ich evidenciou počas výberového konania („Údaje v uvedenom rozsahu poskytujem dobrovoľne na základe vlastného rozhodnutia a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.“).
Odpovieme iba uchádzačom spĺňajúcim požiadavky. Všetky dokumenty obsahujúce osobné údaje budú v prípade neúspešných kandidátov zlikvidované.
Adresa spoločnosti: NÚCEM, Žehrianska 9, 851 07 Bratislava 5
Kontaktná osoba: PaedDr. Ivana Pichaničová, PhD.

Náplň (druh) práce
Riadenie činnosti oddelenia po stránke odbornej, organizačnej a personálnej, zodpovednosť za dodržiavanie harmonogramu činností a zodpovednosť za plnenie úloh, ktoré vyplývajú ním riadenému oddeleniu z plánu hlavných úloh ústavu. Koordinácia zamestnancov oddelenia pri tvorbe testov pre stredné školy, kontrola testových materiálov, práca s elektronickým systémom – spravovanie banky úloh a testov, kontrola testov pre grafickú úpravu, koordinácia činností v súvislosti s tvorbou nahrávok CD k testom, administrácia pilotných testov na školách, príprava strategických dokumentov a koncepčných materiálov, prezentácií k maturitnej skúške, účasť na školeniach a konferenciách, administratívna agenda v oblasti personálneho a organizačného chodu oddelenia, odpovedanie na telefonické, listové, resp. e-mailové dotazy a pripomienky v súvislosti s činnosťou oddelenia, iné činnosti a čiastkové úlohy zadané nadriadeným.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov Učiteľstvo

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2
  • francúzsky - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Jazykové znalosti:
aktívne používanie aspoň jedného cudzieho jazyka (anglický, nemecký, francúzsky) na úrovni B2
dobrá orientácia v štátnom vzdelávacom programe pre ISCED 3, prax vo vykonávaní pozície školského koordinátora EČ a PFIČ MS, resp. vykonávanie činností predsedu školskej alebo predmetovej maturitnej komisie, prax v riadení (napr. zástupca školy, riaditeľ školy, predseda školskej predmetovej komisie) výhodou. Vítaná je znalosť metodiky tvorby testov (absolvované školenia) a skúsenosť s tvorbou úloh a testov alebo učebných textov.
Schopnosť tímovej práce, komunikatívnosť, veľmi dobré prezentačné zručnosti a veľmi dobré organizačné schopnosti, multitasking, záujem o ďalší odborný a profesijný rast, pozitívne pracovné nasadenie a kladný vzťah k administratívnym činnostiam, dôslednosť, precíznosť (vítaná je aj skúsenosť s editorskou činnosťou, korektúrami textov a pod.), zmysel pre detail, schopnosť nadhľadu a pozitívneho prístupu aj v záťažových situáciách.