Brigádnička v predajni odevov - pešia zóna BA

08.10.2019 VarioR s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Pešia zóna Bratislava
Bratislavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Brigádnik, Pomocný pracovník, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,8 EUR/hod.
4 eur/hod fix + 20% fakultatívne prémie
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pomocné a iné drobné práce pri predaji dámskych odevov v predajni.
Brigáda 40 - 80 hod., štandartne v dňoch SOBOTA a PONDELOK v čase 10.00 - 18.30.

Iné výhody:

disponibilný možný nástup ihneď

Ak ponuka zodpovedá Vašim predstavám,radi uvítame Váš životopis + FOTO na email
Odpovieme iba vybratým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno