Brigádnička v predajni odevov - pešia zóna BA

20.09.2019 VarioR s.r.o.
Miesto práce: Pešia zóna Bratislava
Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Brigádnik, Pomocný pracovník, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 4 EUR/hod.
4 eur/hod + 30% fakultatívne prémie
Termín nástupu do práce: do 31.12.2019
Druh pracovného pomeru: brigáda, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pomocné a iné drobné práce pri predaji dámskych odevov v predajni.
Brigáda 40 - 80 hod ,štandartne v dňoch SOBOTA a PONDELOK v čase 10 -18 30.

Iné výhody:

disponibilný možný nástup ihneď

Ak ponuka zodpovedá Vašim predstavám,radi uvítame Váš životopis + FOTO na office @ orihel.sk
Odpovieme iba vybratým uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

predaj značkových odevov a textilu

Oblasť pôsobenia:

Maloobchod s odevmi v špecializovaných predajniach

Adresa:

VarioR s.r.o.
Ribayova 21
Bratislava
Slovenská republika
www.orihel.sk

Kontaktné údaje:

Vladimir Orihel
Ribayova 21, Bratislava, 821 04, Slovenská republika
Tel: 02-43411886