Vodič - Zásobovač

09.10.2019 Tamás Lovász - TL Holding

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Petržalka
Celá Bratislava Celá Bratislava
88101

Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Vodič nákladného vozidla, Zásobovač
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Úplné zaškolenie a podpora.
- Služobný telefón aj na súkromné účely.
- Pridelené služobné auto, ako aj zvyšok vozového parku firmy je možnosť využívať aj na súkromné účely za veľmi výhodnú km sadzbu
- Výkonnostné bonusy
- Darčekové poukážky pri príležitosti narodenín zamestnanca
- Darčekové poukážky pri príležitosti výročia nástupu do zamestnania
+ hradené ubytovanie
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1100 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
17. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaDopravaLogistika, skladovanie a poštové služby

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:- Priemerná čistá mzda v zimných mesiacoch (október až marec) je 807eur, v letných mesiacoch (apríl až september) je 1170eur
- Priemerná mzda na celý rok je 989eur v čistom
- Priemerná denná hmotnosť zmanipulovaného tovaru za rok 2018 sú 3,2t (leto+zima).
- Jedná sa o prácu s bremenami do 65kg (50l sud).
- Prosíme o pozorné prečítanie celého inzerátu.
- Prosíme nevolať s otázkami, ktoré sú zodpovedané aj tu v texte inzerátu, na Vaše doplňujúce otázky však veľmi radi odpovieme.
- Nástup ASAP, aby sme nového kolegu stihli do sezóny zaškoliť.

Náplň (druh) práce
- Rozvážanie nápojov po okresoch BA, MA, PK, SC
- Nakladanie, vykladanie tovaru, práca s hotovosťou.
- Nakládka tovaru je v Bratislave na adrese Na Pántoch 18

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • matematická gramotnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Ďalšie požiadavky:

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť