PLC programátor

11.09.2019 robotec, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Hlavná 3, Sučany
Žilinský kraj; okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Programátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1400 - 2000 EUR
od 1 400 € do 2 000 € + polročné a ročné odmeny. Výška mzdy bude posudzovná v závislosti od relevantných pracovných skúseností.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 18.10.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do nášho tímu v rýchlo rastúcej a stabilnej spoločnosti robotec, s.r.o. hľadáme schopného samostatného človeka na pozíciu PLC programátor. Vašou hlavnou náplňou bude PLC programovanie, starostlivosť a zodpovednosť za oživovanie automatizovaných zariadení a ich uvádzanie do prevádzky.
- Tvorba PLC programov, tvorba vizualizácie v HMI
- Oživovanie zariadení a ich uvádzanie do prevádzky
- Realizácia optimalizačných prác na výrobných zariadeniach
- Riešenie technických problémov z hľadiska automatizácie
- Zúčastňovanie sa realizácie a implementácie zariadení priamo u zákazníka
- Vytváranie technickej dokumentácie v súlade s požiadavkami koncových zákazníkov
- Aktívna spolupráca s projektovým a konštrukčným tímom.
Požiadavky:
- Prax na pozícii PLC programátora min. 2 roky
- Ovládanie TIA portálu, Beckhoff, Omron
- Programovanie riadiacich systémov Siemens, - Beckhoff, Omron
- Vzdelanie v odbore výhodou
- Vyhláška č.508/2009 Z.z. §21
- Technické a logické myslenie
- Spoľahlivosť, precíznosť, zodpovednosť, tímový hráč
- Samostatnosť
- Dobré komunikačné a negociačné zručnosti
- Flexibilita
- vodičský preukaz sk.B

Iné výhody:

– Mobilný telefón + notebook
– Veľmi zaujímavý plat
- Polročné a ročné odmeny
- Možnosť kariérneho rastu
- Práca v rýchlo rastúcej spoločnosti
- Stravné lístky
- Jazykové kurzy a odborné školenia zadarmo
- Mladý a príjemný kolektív
- Príjemné, klimatizované, úplne nové pracovné prostredie
- Firemné akcie, rozšírený pitný režim zadarmo, široká ponuka benefitov

Svoje žiadosti a životopisy zasielajte na adresu sídla spoločnosti robotec, s.r.o. , Hlavná 3, Sučany, alebo na emailovú adresu: email (do predmetu správy prosím uveďte názov pozície).

ĎAKUJEME všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené.
V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, vyjadrite súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím aby prevádzkovateľ uchovával moje osobné údaje uvedené v životopise po dobu 1 roka a počas tejto doby ma v prípade vyskytnutia vhodnej pracovnej pozície kontaktoval. V prípade neudelenia súhlasu s uchovaním osobných údajov je prevádzkovateľ povinný, po prvom neúspešnom výberovom konaní na pracovnú pozíciu, životopis zlikvidovať.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk
Nemecký jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B