Konštruktér - senior

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Hlavná 3, Sučany
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1500 - 2000 EUR
    od 1500 - 2000 € + polročné a ročné odmeny. Výška mzdy bude posudzovná v závislosti od relevantných pracovných skúseností.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Chceš byť súčasť tímu TOP EXPERTOV? Hľadáme šikovného človeka na pozíciu senior konštruktér strojných zariadení. Hlavnou náplňou tejto pozície je navrhovanie zváracích prípravkov, častí robotizovaných pracovísk, polohovadiel, uchopovačov ako aj príprava výkresovej dokumentácie pre výrobu a montáž. Táto práca je veľmi rôznorodá a znamená navrhovanie stále nových komponentov.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- Práca v programe SolidWorks
- Navrhovanie technických riešení na základe zadania od zákazníka
- Spolupráca a koordinácia pri návrhu nových komponentov s vedúcim
konštrukčného tímu a projektovým manažérom
- Spolupráca pri vypracovaní technickej dokumentácie pre výrobu
- Návrh konštrukčných riešení v zmysle maximálnej hospodárnosti a zaisťovanie
optimálneho spôsobu riešení na dobrej technickej a kvalitatívnej úrovni
- Úprava konštrukčnej dokumentácie na základe výsledkov skúšok alebo
vyjadrení od zákazníka
- Využitie nových poznatkov vedy a techniky pri návrhu komponentov
- Dodržiavanie pokynov uvedených v jednotlivých smerniciach
- Zúčastňovanie sa pri skúšaní navrhovaných výrobkov / dielov
- Spolupráca s projektovým manažmentom na technických podkladoch
cenových ponúk
Požiadavky:
- VŠ vzdelanie technického smeru
- znalosť práce v programe SolidWorks, CATIA alebo AutoCad (prípadne iný 3D program)
- tímový hráč
- pozitívny vzťah k práci, kreatívne myslenie a tvorivosť

Benefity a ďalšie výhody:

Okrem zaujímavej práce naviac získate:
- Veľmi zaujímavý plat
- Polročné a ročné odmeny
- Možnosť kariérneho rastu
- Práca v rýchlo rastúcej spoločnosti
- Stravné lístky
- Jazykové kurzy a odborné školenia zadarmo
- Mladý a príjemný kolektív
- Príjemné, klimatizované, úplne nové pracovné prostredie
- Firemné akcie, rozšírený pitný režim zadarmo, široká ponuka benefitov

Informácie pre uchádzača:

Svoje žiadosti a životopisy zasielajte na adresu sídla spoločnosti robotec, s.r.o. , Hlavná 3, Sučany, alebo na emailovú adresu: email (do predmetu správy prosím uveďte názov pozície).

ĎAKUJEME všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené.
V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, vyjadrite súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím aby prevádzkovateľ uchovával moje osobné údaje uvedené v životopise po dobu 2 rokov a počas tejto doby ma v prípade vyskytnutia vhodnej pracovnej pozície kontaktoval. V prípade neudelenia súhlasu s uchovaním osobných údajov je prevádzkovateľ povinný, po prvom neúspešnom výberovom konaní na pracovnú pozíciu, životopis zlikvidovať.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk
    Nemecký jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B