Sadrokartonisti, lešenári a pokrývači striech do Švajčiarska (partia aj jednotlivo)

20.09.2019 Agentúra TITTL s.r.o.
Miesto práce: Zürrich/Winterthur
Švajčiarsko
Typ pracovnej ponuky: Klampiar, pokrývač, Lešenár, Montážnik, Sadrokartonista, Tesár
Ponúkaný plat (základná mzda): 31.50/na hodinu a CHF 12.00 / diéty na deň
na švajčiarsku zmluvu
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 99

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Montáž sadrokartónových systémov v budovách, úradoch atď.

Práca oficiálne pre švajčiarsku spoločnosť, pričom miesto výkonu práce je Švajčiarsko. Nástup je možný aj ihneď a jedná sa o dlhodobú spoluprácu aj počas zimy, v prípade ukončenia projektu bude ponúknutý projekt nový. Pracuje sa 5 dní v týždni. Stačí, ak jeden z partie ovláda nemčinu aspoň na komunikatívnej úrovni. Partie sú po 2 osobách, ale je možnosť obsadenia aj jednotlivo.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná:
Stavebný priemysel
Švajčiarska overená spoločnosť

Iné výhody:

Zabezpečené ubytovanie, ktoré si hradí zamestnanec.

V prípade záujmu treba zaslať štruktúrovaný životopis v nemčine v programe Word na náš mail, kde presne rozpíše od kedy do kedy, kde, na akej pozícii pracoval a čo bolo jej náplňou, fotografiu pasového formátu, referencie z posledných zamestnaní v nemeckom jazyku prípadne v AJ, prípadné kurzy a certifikáty, ak nejaké máte. Následne ak spĺňa rečovo-kvalifikačné predpoklady, bude okamžite zaradený do výberového konania a bude kontaktovaný agentúrou.

Čo treba so sebou:
- auto
- platný OP
- náradie: nožnice na plech, meter, ceruzka, akumulátorová vŕtačka prípadne skrutkovačka, bezpečnostné topánky, helma atď.

Nástup:
Ihneď alebo po dohode aj neskôr

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz:
B podmienkou u jedného z partie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Personálno - pracovná a poradenská Agentúra TITTL s.r.o. Vám poskytne komplexné služby v oblasti zamestnania, personálneho poradenstva, školenia, sprostredkovania zamestnania v zahraničí a to na základe povolení od Ústredia práce sociálnych vecí a rodiny prípadne odborom živnostenského podnikania. Pre našich uchádzačov okrem iných služieb zabezpečujeme dopravu až na miesto výkonu práce a taktiež vrátenie daní z AT, DE,CZ, IR,NL, GB atď.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti:
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

Počet zamestnancov:
3-4

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

Agentúra TITTL s.r.o.
Na pažiti 41/930
Špačince
Slovenská republika
www.agency-tittl.com

Kontaktné údaje:

Erich Tittl
Na pažiti 41/930, Špačince, 91951, Slovenská republika
Tel: +421 948 088 812