ČSOB

Pracovník kontaktného centra pre komunikáciu s klientmi pre ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Rada/rád komunikuješ s ľuďmi a chceš aby Ti za to platili?
*Máš v sebe obchodného ducha?
*Proklientská orientácia a riešenie klientových potrieb vnímaš ako samozrejmosť v službách?
*Chceš robiť pre jednu z top bánk na Slovensku?
*V tom prípade Ťa chceme do nášho kolektívu a dávame Ti príležitosť pracovať na infolinke banky! Pošli si k nám CV a pri postupe do výberového konania nám ukážeš čo v Tebe je. :) Dlho neváhaj, môžeš len získať!
*Tvojou hlavnou úlohou bude:
*Telefonická a písomná komunikácia s klientmi ČSOB Poskytovanie informácií o službách a produktoch klientom
*Napĺňanie klientskych potrieb ponukou a predajom produktov spoločnosti

Upresnenie platových podmienok

od 950 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná fixná mzda 950 € brutto + variabilná zložka mzdy neohraničená provízia vyplácaná mesačne, priamo úmerná tvojej aktivite (priemerná mesačná provízia za rok 2018 bola 550 €)
príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú. #LI-IK

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*dáme príležitosť aj absolventom, ale vek u nás nerozhoduje stredoškolské vzdelanie ukončené maturitou výborné komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie v telefóne pro-klientský prístup
*znalosť anglického jazyka výhodou

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno