ZVÁRAČI DO ŠVAJČIARSKA: 4 100 - 4 800 € ČISTÉHO ZA 200 HODÍN

04.08.2019 MHK s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Zahraničie ostatné
Švajčiarsko

Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo, Strojárstvo, technika a rozvoj; Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 4700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
4700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
12. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
15. 7. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 14

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
ZVARACI PRE SVAJCIARSKO, rozne certifikaty, Svajc. zmluva, praca ihned

KAZDY TYZDEN NOVE PONUKY PRE 10-15 ZVARACOV DO SVAJCIARSKA
NOVE PONUKY VAM POSLEM PRIAMO NA VAS MOBIL
POSLITE MI, PROSIM, CISLO VASHO MOBILU, MENO, MESTO, C. CERTIFIKATOV

JAZYK NETREBA

Len zvaraci s certifikatom, ak mate neplatny
alebo viete kvalitne zvarat, s certifikatom Vam pomozeme,

Socialny standard, po 5 odprac rokoch - svajc. dochodok, vikendy vacsinou volne, niekde sa pracuje aj v sobotu, ak chcete,
praca minim. na 1 rok, povolenie na pracu vybavene na 5 rokov.

Najskor je 2,5 mesacna zmluva - firma si preveruje zvaraca a zvarac si preveruje firmu.
Agentura zatial vybavi 5 rocne pracovne povolenie.
Ak su vsetci po 2,5 mesiaci spokojni, pospisu zmluvu na 1 rok.

Prve 2 mesiace sa pracuje v kuse, potom zvycaj. 5 tyz praca + 1 tyz volno
Niektori Slovaci pracuju v Svajciarsku cez nasho partnera uz cele roky.

Vela zvaracov si zvyklo 1 rok pracovat a cely 1 rok su potom doma a nepracuju.
5 rokov spolu takto odpracuju za 10 rokov a dochodok maju

Ich cisty prijem, prepocitany na KAZDY mesiac
pocas 2 rokov, potom predstavuje 2 000 - 2 500 €.

Ti, krori pracuju 2 roky a 1 cely rok nepracuju, maju potom prijem,
prepocitany na KAZDY mesiac pocas 3 rokov: 2 700 - 3 200 €.
5 rokov vo Svajc. takto odpracuju za 8 rokov a tiez maju dochodok.

AKTUALNY NASTUP: v tyzdni od 15.7.: 25 ZVARACOV s certif 135 ocel, prax. min 5 r.

Mostove konstrukcie, Hr 10-12 mm av viac, zvary 4 vrstvy + vacsinou RTG

Skuska byva ako kde, niekedy Vam zadaju rovno pracu
a kazdu pol hodinu pozeraju ako zvarate + vacsinou este RTG,
niekde RTG prvy tyzden 100%, potom nahodny vyber

Zvaraci MHK su kvalitni !

Ani na jedneho nebola ziadna staznost od firiem na kvalitu jeho prace !

Pracujte radšej pomalšie, ale veľmi kvalitne !

Sustredte sa na pracu !

Dajte si skutocne zalezat !

PLAT: 4 100 - 4 600 € v cistom mesacne

uz aj po odpocte ubytovania,

zvycajne za cca 200 hodin.

Prosim, informujte svojich znamych, zvaracov aj nezvaracov...
Mozno poznaju niekoho, kto si rad zarobi.

Ak mi poslete cislo na zvaraca, ktory potom nastupi,
alebo sa ohlasi zvarac s tym, ze informaciu ma od Vas,
odmenime sa Vam 100 € za kazdeho po jeho 1. vyplate.

Ak mi budete posielat rovno dokumenty zvaracov a komunikovat s nimi pred nastupom,
zaplatim proviziu 0,25 € za kazdu jeho odpracovanu hodinu, nech pracuje aj 5-10 rokov.

Zaujemcovia, posielajte prosim:

1. fotografiu (v prípade Vasho suhlasu): Obciansky preukaz .. 2 strany
2. zivotopis: NJ alebo AJ (alebo SK +20€ za preklad)
3. certifikaty vsetky ake mate, oskenovane, alebo ich foto pod sklom ...

... na mail: email

Dakujem Vam za zaujem.

Miloš Hozák

0911 637 183

MHK s.r.o., Zilina - Bytca

www.mhk-sk.online

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 17:00

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 4 roky

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

seriózny prístup
vysoká kvalita práce
zodpovednosť