Vodič VZ_výroba

24.09.2019 Premac, spol. s r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto
Stará Vajnorská 25
83217

Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Vodič nákladného vozidla
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Odborné zaučenie, vzdelávanie a podpora pri Vašom kariérnom rozvoji.
Mesačná variabilná zložka mzdy + 20% mesačne pri splnení cieľov.
Ďalšie príplatky.
+ hradené ubytovanie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
750 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
15. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
9. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

StavebníctvoLogistika, skladovanie a poštové služby

Náplň (druh) práce
Úlohou úspešného uchádzača bude:
- Príjem a uskladnenie tovaru.
- Vyskladňovanie tovaru zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
- Preberanie a odvážanie materiálu na miesto spotreby v rámci výrobnej haly.
- Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore operátor strojárskej výroby
Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

3 roky praxe na výrobe zámkovej dlažby na stacionálnom vibrolise alebo 5 rokov praxe na pozícií strojník obsluhy miešačiek na betonárke podmienkou
- Hľadáme zodpovedných ľudí, orientovaných na výsledok, vykonávajúcich kvalitnú a včasnú prácu.
- Vyžadujeme schopnosť a ochotu učiť sa nové veci a stále sa zlepšovať.
Prax je podmienkou.