Quality Manager (f/m)

29.08.2019 Kongsberg Automotive, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Vráble
Hlavná 48
95201

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Manažment kvality; Manažér kvality, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 4200 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 11. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Gaining work experience in one of the biggest KA plant in Europe in a highly dynamic and fast growing industry of automotive
Cross-functional learning opportunities
A diverse work environment providing growth opportunities, learning & development possibilities, and an international business network for you to leverage.
Interesting non-working activities (sport activities and events...)
Opportunities for professional growth

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
4200 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 11. 2019

Dátum pridania ponuky:
12. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
Advising on and being company representative in matters concerning Quality Management systems, IATF 16949, ISO14001.
Aligning quality strategy with group directive.
Achieving Customer PPM, customer claims and quick resolution of customer concerns; ensuring compliance to NPI process.
Responsibility for audits - preparation and performance.
Creating excellent supplier and customer relationships; ensuring the use of quality methods to meet the customer requirements of "Zero defects" and "Just in Time".
Risk management, SQA management, team management.

Pracovné miesto vhodné aj prezdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

6 alebo viac rokov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • organizovanie a plánovanie práce

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • SAP - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

A minimum 5 years of experience in Quality leadership position is required, preferable in Automotive or Manufacturing environment

Strong business acumen with a demonstrable record of adding value at a senior level
Ability to communicate, assertiveness, willingness to perform and a secure appearance
Very good analytical skills and a strong process-oriented mindset
Versatile handling of SAP and MS Office

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť