CNC obrábač - 56.400,-CZK + ubytovanie

08.11.2019 Personal fabric - agentura práce, a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Opava, Moravskoslezský kraj
Česká republika
Typ pracovnej ponuky: Obrábač kovov, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 56400 - 60000 CZK
- Plat 335,-CZK / hod + denné diety 195,-CZK
- Plat 56.400,-CZK
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme samostatných frézarov/sústružníkov/horizontárov/ karuselarov, ktorí dokážu pracovať samostatne podľa výkresovej dokumentácie.

Iné výhody:

- Ubytovanie a preplatené cestovné
- Finančná záloha po odpracovanom týždni
- 25dní dovolenky
- Zázemie stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Vhodné pre absolventov: Nie

- Vzdelanie v odbore obrábač kovov alebo inom technickom smere
- Skúsenosti s prácou na CNC strojoch
- Znalosť technickej dokumentácie ( čítanie výkresov )
- Znalosť technológií obrábania
- Technické myslenie
- Zodpovednosť, samostatnosť