Key Acount Manager CZ&SK FMCG sektor

15.07.2019 ISG, spol. s r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Viedeň
Česká republika, Rakúsko, Slovenská republika; Bratislavský kraj, Trnavský kraj; okres Bratislava, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Key account manager
Ponúkaný plat (základná mzda): 2500 EUR
Ročná hrubá mzda od EUR 30.000, v závislosti od kvalifikácie
a skúseností možnosť vyššieho platu.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 31.7.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť francúzskeho pôvodu pôsobiaca
v oblasti potravinárskeho priemyslu. So svojimi vysokokvalitnými mliečnymi a ovocnými výrobkami patrí medzi popredných výrobcov a distribútorov v strednej a východnej Európe.
Z dôvodu úspešného rastu spoločnosti a pre posilnenie tímu vo Viedni hľadáme vysoko motivovanú a angažovanú osobu (m/f) pre rozvoj českého a slovenského trhu,

na pozíciu Key Acount Manager CZ&SK - FMCG sektor

Pracovná náplň:
- Identifikácia obchodných príležitostí na českom a slovenskom trhu
- Proaktívne získavanie nových zákazníkov a podpora existujúcich zákazníkov
- Úzka spolupráca s manažmentom spoločnosti vo Viedni
- Zodpovednosť za kompletný proces predaja od prvého kontaktu
až po uzavretie zmluvy
- Plánovanie predaja, vytváranie cenových ponúk a platobných podmienok
- Prezentácia produktov a akčné dohody
- Pravidelná analýza trhovej situácie a konkurencie

Iné výhody:

- Dlhodobá kariérna príležitosť v rýchlo rastúcej spoločnosti
- Dynamické pracovné prostredie s výborným tímovým duchom
- Rakúska pracovná zmluva

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka oslovila, potešíme na zaslaniu
Vášho životopisu s uvedením referenčnej značky 75.387 emailom
na adresu "bewerbung.blanck @ isg.sk" alebo
cez portál ISG-Karriereportal na www.isg.com.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- Ukončené vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
- Min. 3 ročné predajné skúsenosti v oblasti FMCG
- Výborná znalosť nemeckého jazyka a dobrá znalosť angličtiny
- Silná orientácia na zákazníka
- Nezávislý, dynamický a flexibilný spôsob práce
- Vynikajúce komunikačné a argumentačné schopnosti
- Ochota cestovať