Asistent/ka predaja na TPP

10.07.2019 LPP Slovakia, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Obchod; Asistent, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 875 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Všetky zákonom stanovené povinnosti sú u nás samozrejmosťou, preto môžeš určite počítať aj s:
• Príplatkami za víkendy
• Stravnými lístkami v hodnote 4 €
• Príspevkom na rekreáciu

Okrem toho však u nás získaš:
• Prepracovaný systém zaškolenia
• Zľavy na tovar vo všetkých našich predajniach
(RESERVED, HOUSE, CROPP, MOHITO, SINSAY)
• Perspektívu a možnosť kariérneho rastu vzhľadom na veľkosť
a postavenie našej spoločnosti
• Cenné skúsenosti a prax z medzinárodnej spoločnosti
• Kartu Multisport, ktorá Ťa udrží v kondícii
• Individuálny prístup, podporujeme talenty a sme radi, keď
rastú spolu s nami :)
• Možnosť zúčastniť sa na zaujímavých team buildingových
aktivitách .... a v neposlednom rade skvelý, priateľský
kolektív, ktorého ❤ môžeš byť aj Ty!

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
875 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
11. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
12. 7. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:17. 7. 2019Informácie pre záujemcu:Súčasťou nášho tímu môžeš byť aj Ty. Ak chceš pracovať v silnej spoločnosti s medzinárodným zázemím, v ktorej je neustále množstvo príležitostí na rozvoj, tak určite čitaj ďalej! Je možnosť vybrať si z viacerých pracovných ponúk. Je na Tebe o ktorú pozíciu prejavíš záujem.

Ak si človek, ktorý chce kráčať s dobou a mať prehľad, čo je vo svete módy in, staň sa členom nášho tímu, využi skvelú príležitosť a buď v centre módneho diania. Ak ku práci pristupuješ zodpovedne, spoľahlivo a nemáš rád/a nudu, tak nám napíš.

Náplň (druh) práce
Náplň práce, ktorú Ti zverujeme:

• Aktívne spolupracovať na dosiahnutí spoločných cieľov predajne i
osobných cieľov
• Poskytovať poradenstvo pri výbere tovaru a jeho dostupnosti
• Pracovať s prijatím nového tovaru, presunmi tovaru a doplnením tovaru
• Pracovať s registračnou pokladňou a platobným terminálom
• Vzdelávať sa nielen v oblasti módy
• Zodpovedať za udržiavanie čistoty na predajni
• Absolvovať úvodného školenia a školení zameraných na predajné
zručnosti
• Dodržiavať stanovené plány a bezpečnostné predpisy
• Podieľať sa na rozvoji vlastných schopností
• Aktívne dopĺňať tovar (replenishment) na základe prideleného manuálu

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • fyzická zdatnosť
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • osobnostný rozvoj
  • prezentovanie
  • tímová práca
  • tvorivosť (kreativita)

Počítače:
  • Microsoft Outlook - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Je výhodou mať prax v obchode na podobnej pozícii, ale nie je to podmienka

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • cieľavedomosť
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • precíznosť (presnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

LPP Slovakia, s.r.o.
Janka Kráľa 9
97401 Banská Bystrica
Slovensko