Elektrotechnik, prevázková údržba

20.07.2021 TINRON, s.r.o.
Miesto práce: Grinava
Bratislavský kraj; Okres Pezinok; Pezinok
Pozícia / odvetvie: Elektrotechnika a energetika; Elektrikár, Elektromechanik, Elektrotechnik, Inžinier údržby, Vedúci údržby
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 - 1300 EUR
1100.-€ a viac podľa schopností a rozsahu
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Prevádzková údržba výrobných strojných zariadení a ostatných zariadení výrobnej prevádzky.

Práca vo výrobe, bežná údržba, opravy, zoraďovanie a nastavovanie strojov.
Opravy a servis elektrického a ostatného náradia. V prípade potreby inštalatérske práce na rozvodoch elektro, voda, vzduch a pod. Iné mechanické, elektrické a elektronické opravy podľa výskytu. Vlastné riešenia a samostatná činnosť.
Plány a evidencia záznamov údržby a opráv. Zaškoľovanie obsluhy.
Požiadavky na špecializované opravy. Výpomoc vo výrobe.

Benefity a ďalšie výhody:

Obnova a udržiavanie platných vyhlášok a školení potrebných k vykonávaniu funkcie.
Pozícia smerovaná k činnostiam vedúceho údržby.
Príplatky a koncoročné odmeny.

Záujemcovia zasielajú životopis, na ktorý budú v prípade záujmu kontaktovaní.
Ponuka platná do obsadenia pozície.
Vyhradzujeme si právo nezaradiť nevhodného uchádzača do výberového konania.
Hlásiť sa o prácu u nás je možné po celý rok, nástup dohodou.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Platné osvedčenie odbornej spôsobilosti v zmysle §23 alebo §22 alebo §24.
Skúsenosti s požadovanou kvalifikáciou a ponúkanou pozíciou.
Čítanie elektrických a elektrotechnických schém, identifikácia porúch.
Samostatnosť, zodpovednosť, pracovitosť, spoľahlivosť, manuálna zručnosť, bezúhonnosť, ... potrebné vyhlášky a školenia, alebo dostatočná prax k vykonávaným činnostiam.
NEFAJČIAR!!!

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Výroba a dodávka vzduchotechniky, kovovýroba - výrobky z plechov a železa.

Oblasť pôsobenia:

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Adresa:

TINRON, s.r.o.
Nová 5
Pezinok
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mikuš Juraj, Ing.
Nová 5, Pezinok, 90203, Slovenská republika
Tel: 0903301186