Business Developer

15.10.2019 EMARK s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Dúbravská cesta 14
84104

Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; IT analytik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1300 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
9. 7. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
6. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklamaIT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Business development v Emarku je v prvom rade o pochopení potrieb klienta a o ich pretavení do riešenia prostredníctvom špičkovej BI technológie. To celé je vsadené do prostredia konkrétnych odvetví – máme vyše 170 klientov, ktorí pôsobia naprieč rôznymi oblasťami, mnoho z nich naozaj prestížnych. Hľadáme človeka technicky zdatného, so sales drivom, ktorý dokáže počúvať, pýtať sa a prepájať svet biznisu a technológii. Vítaná je pri tom consultingová znalosť odvetvia alebo funkčnej oblasti. Dôležité je odhodlanie zlepšovať svoju odbornosť v špecifickej sfére. Oblastí, v ktorých vidíme priestor pre realizáciu, je viacero, ako napríklad – Commercial Solutions, Enterprise Solutions, Partner Relations, či predaj nášho vlastného produktu EMARK Mole. Vzhľadom na našu pozíciu na trhu môžeme neskromne prehlásiť, že sa budete môcť učiť od najlepších v branži, radi podporíme vaše inovatívne nápady a tiež sa môžete tešiť na osobný aj profesionálny rozvoj.

Jednou vetou hľadáme kolegu, ktorý bude schopný byť partnerom pre našich klientov, získať si ich dôveru vďaka svojej odbornosti a osobnosti, viesť rokovania a úspešne uzatvárať obchodné prípady.

Popis pracovnej pozície:

Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí prostredníctvom všetkých dostupných nástrojov
Starostlivosť o portfólio pridelených klientov a vytváranie partnerských obchodných vzťahov
Identifikácia cieľov a potrieb klientov, definovanie riešenia s pridanou hodnotou pre klienta
Uzatváranie obchodnej dohody s klientom, vyjednávanie ohľadom ceny a ďalších zmluvných podmienok s ohľadom na stanovené ciele
Udržiavanie CRM databázy

Ponúkame:

Neustály prísun potenciálnych klientov vďaka aktívnemu marketingu
Možnosť pôsobenia na zahraničných trhoch
Inovatívne podnecujúce prostredie, naše riešenia menia životy ľudí a pomáhajú maximálne využiť ľudský potenciál
Top svetovú technológiu, vlastné produkty s globálnym potenciálom a impactom (napr. EMARK Mole…)
Zázemie špičkových expertov svetového formátu, prístup k partnerskému networku a zahraničnému know-how vďaka statusu Qlik Master Reseller
Zaujímavý motivačný systém – nadštandardný fix a neobmedzená variabilná zložka
Možnosť vyrásť technicky a robiť tiež pre-sales, expertný consulting

Kľúčové osobnostné predpoklady pre dosiahnutie excelentných výsledkov:

Schopnosť a ochota identifikovať potrebu klienta a viesť predajný rozhovor
Schopnosť a ochota navrhovať, resp. spoločne s klientom nachádzať riešenie
Výborné komunikačné zručnosti
Schopnosť rýchlo reagovať a premeniť príležitosť na výsledok
Záujem a nadšenie pre data analytics
Zodpovedný, spoľahlivý a proaktívny prístup pri riešení úloh, problémov a požiadaviek

Odborné požiadavky:

Pracovné skúsenosti v oblasti predaja alebo implementácie moderných softvérových technológií (respektíve aktívnej práce s nimi) na pozíciách manažér / sales / pre-sales / konzultant / projektový manažér, business analytik…
Skúsenosti s consultingom, znalosť určitého odvetvia/funkčnej oblasti výhodou
Znalosti z oblasti Business Intelligence, Manažérskych Informačných Systémov, Business Analýzy, Procesnej Analýzy alebo Kontrolingu výhodou
Anglický jazyk – pokročilý – slovom aj písmom
Zvládnutie MS Office nástrojov
Schopnosť rýchlo zvládnuť‘ nové IT nástroje
Vysokoškolské vzdelanie ekonomického, manažérskeho alebo technického smeru

Miesto práce:

Bratislava; cestovanie za klientmi v rámci SR a v zahraničí

Pracovný pomer:

Plný úväzok

Platové podmienky:

Junior minimálne 1300 € brutto + variabilná zložka
Senior minimálne 2000 € brutto + variabilná zložka

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

EMARK s.r.o.
84104 Bratislava-Karlova Ves
Slovensko