Junior Business Development Manager

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Výborná príležitosť pre osobnosť, ktorá má nadšenie pre obchod a minimum skúseností.

Úspešného kandidáta čaká:
  • aktívne vyhľadávanie potenciálnych klientov a dohadovanie obchodných stretnutí
  • akvizícia nových klientov v oblasti personálnych služieb
  • udržiavanie vzťahov s existujúcimi klientmi
  • starostlivosť o produkty v segmente personálnych služieb
  • podpora a spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
  • práca v informačnom systéme spoločnosti
  • reporting
  • celoslovenská pôsobnosť
  • mzda 1100 € / brutto, upresnenie na osobnom pohovore
Benefity a ďalšie výhody:
  • zaujímavá bonusová štruktúra
  • dni voľna navyše ( Sick Days)
  • stravovacia karta Edenred plne hradená zamestávateľom
  • flexibilná pracovná doba
  • školenia, tréningy a vzdelávanie
  • automobil, notebook a mobilný telefón na súkromné účely
  • zázemie stabilnej spoločnosti s medzinárodným zázemím
  • príjemný kolektív
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • skúsenosti s aktívnym vyhľadávaním klientov a vedením obchodných rokovaní
  • príjemný prejav a reprezentatívne vysupovanie
  • znalosť pracovného trhu
  • skúsenti s prácou v personálnej agentúre výhodou
  • vodičský preukaz sk. B a aktívne vodičské schopnosti